Zawody sportowe
Gminna Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt PDF Drukuj Email
Sukcesy - Zawody sportowe

13.02.2017 r. w Zespole nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej odbyła się Gminna Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

I miejsce zajęło Gimnazjum z Siennicy Nadolnej wygrywając wszystkie swoje mecze. II miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum w Małochwieju Dużym, III miejsce przypadło Gimnazjum w Krupe, IV miejsce - Gimnazjum w Jaślikowie. Dziewczęta z Siennicy Nadolnej wystąpiły w składzie: Martyna Cichomska, Paulina Cimek, Patrycja Chwała, Agata Demczuk, Oliwia Głowala, Amelia Niedźwiadek, Francesca Niedźwiadek, Joanna Palonka, Martyna Wach i Anna Woźniak.

22.02.2017 r. dziewczęta z Siennicy Nadolnej będą reprezentować gminę Krasnystaw w Gimnazjadzie Powiatowej w Krasnymstawie.

Opiekunem gimnazjalistek jest Mirosław Berbeć.

Sportowy tydzień PDF Drukuj Email
W ostatnim tygodniu w naszej szkole odbywała się rywalizacja drużyn gimnazjalnych w piłce siatkowej.
8 lutego odbył się XIV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Gimnazjum o Puchar Dyrektora Zespołu. Drużyna Gimnazjum z Siennicy Nadolnej w składzie: Patrycja Chwała, Martyna Cichomska, Paulina Cimek, Agata Demczuk, Oliwia Głowala, Amelka i Francesca Niedźwiadek, Joanna Palonka, Martyna Wach i Ania Woźniak zajęła I miejsce. To już drugie z rzędu zwycięstwo dziewcząt z Siennicy Nadolnej w turnieju powiatowym w piłce siatkowej. W grudniu nasze zawodniczki wygrały turniej powiatowy w Kraśniczynie. Opiekunem drużyny jest Mirosław Berbeć.
W piątek 10 lutego Gminnej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej rywalizowali chłopcy. Adrian Franczak, Dawid Kalisiewicz, Kuba Kudła, Paweł Margola, Hubert Minicki, Przemek Ostrowski, Kacper Patyk, Wiktor Słotwiński i Damian Szambelan zajęli III miejsce.
Gratulacje.
Więcej zdjęć po kliknięciu w poniższe zdjęcie.

Mistrzostwo Powiatu w Mini Piłce Nożnej PDF Drukuj Email
Drugi raz z rzędu Mistrzostwo Powiatu w Mini Piłce Nożnej zdobyła drużyna dziewcząt z naszej szkoły podstawowej.
Więcej…

Po Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej PDF Drukuj Email

27 maja 2014 r. w Izbicy odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w kategorii gimnazjum. W turnieju pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego wzięło udział sześć gimnazjalnych drużyn z: Siennicy Nadolnej,  Izbicy, Orłowa Drewnianego, Siennicy Różanej,  Kraśniczyna, Małochwieja Dużego.

Więcej…

Sukces sportowców – Gminny Dzień Sportu PDF Drukuj Email

6 czerwca 2014r. w Małochwieju Dużym odbył się Gminny Dzień Sportu dla szkół podstawowych, w którym wzięli udział uczniowie czterech szkół z: Siennicy Nadolnej, Krupego, Małochwieja Dużego oraz szkoły nr 3 w Krasnymstawie.

Więcej…

III miejsce w rejonie w mini piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email

19.05.2014r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Zamościu odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt. Nasz powiat reprezentowały uczennice ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej. Po bardzo wyrównanych meczach nasze zawodniczki uplasowały się na wysokim III miejscu.

Mistrzostwo powiatu PDF Drukuj Email

5 maja w Krasnymstawie rozegrany został turniej powiatowy w mini piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Krasnymstawie.